Geoblog.pl    potrupachpolpota    Podróże    Tajlandia/ Kambodża 12.11-06.12    we going going back back to siem reap siem reap we

we going going back back to siem reap siem reap we

Kambodża
Kambodża, Siem Reap

Czasami sie odchodzi tylko po to by powrocic
Powraca po to by przezyc cos nowego...
Trasa Kampot Siem reap, jak dlugo pojedziemy, pyta Palczak Kambodzanina w a''la Guest House w Kampocie. Odpowiedz, jak nie trudno sie domyslic, albo z cyfra 1 albo z 5. A ze 1 jest zarezerwowane dla one dollar, gosciu odpowiada:
- No more than 5 hours my friend
Kazdy kto byl w Kambodzy feat. czytal naszego bloga sumiennie wie, tudziez umie sobie policzyc ile jechalismy. A wiec zadanie matematyczne dla kujonow z V LO w krakowie. 6+5=....
Chcielisbysmy sciemniac jak pannom, ale dostalismy troszke po zadach, stawiamy sie na miejscu, stawia sie po nas znajomy Tuk Tuk, z Sophie z Advisor Angor Villa jako alfons Tuk Tuka
Jeszcze nie wiemy ze wypilismy tego dnia 3 browary, ktorych nie wypilismy, jeszcze nie wiemy ze zrobilismy prania za 7$ ktorego nie zrobilismy- male kambodzanskie walki- czerpia od polaczkow pelnymi garsciami- w koncu Palczak to Prince of Poland, so... to zobowiazuje do niezobowiazujacych napiwkow.
7 dni nieobecnosci w Siemp Reap to tak jakby Bill Gates urodzil sie o rok za pozno, i tym razem nie mamy dostepu do lacza 128 mb/s ktore pozwala nam w 36 minut wgrac zdjecia. Tym razem tylko piszemy... See U again my bum bum friends

Zasoby: 18 wpisów18 1 komentarz1 104 zdjęcia104 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 01.01.1970